Outlander

cheap nhl jersey

cheap nfl jerseys

cheap nfl jerseys

cheap nfl jerseys

wholesale jerseysMitsubishi_Outlander_II_Facelift_front_20100606SUV produkowany od 2003 roku. W porównaniu do wersji sprzedawanej na rynku japońskim Outlander posiadał reflektory oraz przedni grill co nieznacznie wydłużyło cały samochód o 13 cm. Druga generacja może zabrać na pokład 5 lub nawet 7 osób, ponieważ posiada ona dużo przestronniejsze wnętrze niż poprzednia generacja, bagażnik w tej generacji w zależności od rozłożenie tylnych foteli może mieć pojemność od 440l do 882l.

Po przeprowadzonym w 2010 roku face-lifting model przypominał Lancera siódmej generacji. W 2012 roku Mitsubishi pokazało światu trzecią generację Outlandera na targach samochodowych w Genewie, posiadać ma on wariant plug-in hibrid noszący nazwę P-HEV, dwa silniki elektryczne napędzające tylną i przednią oś, silnik spalinowy, który będzie działał jako generator lub napęd przedniej osi.

Na ładowaniu samochód ten będzie mógł przejechać około 50 kilometrów a jego sprzedaż w tej wersji rozpocznie się w 2013 roku. Jesienią 2012 rozpoczęło w Europie sprzedaż wersji benzynowej Outlandera o mocy 150 KM i pojemności 2.0 m3 oraz wersji z silnikiem wysokoprężnym diesla o mocy 150 KM i pojemności 2,2 m3. Dwie europejskie wersje będą dostępne z systemem start-stop, napędem na 1 lub 2 osie oraz z możliwością wyboru rodzaju skrzyni biegów.